Informace k závodu v Brně

Připravujeme pro vás druhý závod série České jachtařské ligy 2017 v Brně a tak předáváme následující informace:

  1. Na základě schůzky kapitánů jednotlivých týmů v neděli 30. 4. ráno bylo doplněno vypsání České jachtařské ligy 2017. Doplňky jsou vyznačené červeně.
  2. Máte-li zájem o ubytování v retrobuňkách LS Brno, kontaktujte co nejdříve Janu Nečasovou (tel. 604 259 919, e-mail necasova64@seznam.cz)
  3. Máte-li zájem bydlet v areálu – obytná auta / auta atd., kapacita pro poskytnutí potřebného komfortu je mírně omezena. Chcete-li tedy bydlet uvnitř na loděnici, pište co nejdříve na email katerina.fantova@lsbrno.cz. Dle Kateřiny, kdo zaváhá, bude mít smůlu.
  4. Máte-li zájem bydlet kdekoli jinde (hotely, pensiony atd.), rezervujte co nejdříve. V Brně to v červnu žije a je hodně plno! V bezprostřední blízkosti:
  5. V klubovém baru LS Brno pro vás budeme točit, vařit a grilovat od rána do noci, tzn. už od snídaní – ale nejedeme v super zdravé stravě, tudíž raw, bezlepek a různé vege varianty nečekejte – prostě klasika za vlídné ceny! Na sobotní večer pro vás připravujeme společnou večeři, které bude předcházet degustace vín.
  6. Náš / váš / závod je součástí Ignis brunensis, což je festival ohňostrojů a mnoha doprovodných programů. Zábava dobrý, ale přináší to jedno značné omezení, a to nedostatek parkovacích míst, které pro vás nejsme schopni nijak zvlášť zajistit. Proto s tím počítejte a upozorněte i vaše známé, kteří za vámi přijedou.