Máchovo jezero

Závod je 2-denní (sobota - neděle), předchází mu kvalifikace (pátek), do které jsou zařazeny YC CERE 4, YC CERE 99, JK Mokropsy a YC Císařská louka.

Zázemí závodu poskytuje areál JMJ Staré Splavy.

V pátek 9. 6. se pojede kvalifikace, které se účastní 4 shora uvedené týmy. Tyto týmy mají od 10:00 k dispozici lodě pro trénink. Ve 14:00 bude odstartována první rozjížďka, kterou budou po dojetí následovat další. Maximální počet rozjížděk kvalifikace je 6. V 18:00 bude kvalifikace ukončena (žádná neodstartovaná rozjížďka se po 18:00 nebude startovat). Do České jachtařské ligy 2023 postoupí první 3 týmy s nejnižším počtem trestných bodů, přičemž žádný výsledek se neškrtá a použije se nízkobodový systém. Všechny týmy z kvalifikace lodě opustí v 18:00.

Pro ostatní týmy je v pátek možný trénink zdarma. K dispozici budou 3 lodě v blocích po 2h, od 14:00. Od 18:00 bude k dispozici všech 7 lodí. Přihlášení e-mailem na info@melges24.cz. Kdo dříve napíše, tak má větší jistotu ve výběru času. Do závodu a celé série je přihlášeno 15 týmů.

Dokumenty závodu

Rozlosování posádek, průběžné výsledky a ostatní dokumenty závodu naleznete na webu Českého svazu jachtingu.

Program závodu

sobota 10. 6.
8:00 - 9:30 snídaně restaurace v JMJ Staré Splavy
TBA registrace týmů kancelář závodu JMJ Staré Splavy
TBA slavnostní zahájení závodu u stožáru JMJ Staré Splavy
TBA start 1. rozjížďky závodní plocha
dle ZK poslední start závodní plocha
cca 20:00 společná večeře restaurace v JMJ Staré Splavy
20:00 - ... večírek restaurace v JMJ Staré Splavy
neděle 11. 6.
8:00 - 9:30 snídaně restaurace v JMJ Staré Splavy
TBA rozjížďky závodní plocha
cca 16:30 slavností ukončení závodu, vyhlášení výsledků u stožáru JMJ Staré Splavy

UBYTOVÁNÍ

Obytná auta - je možné v omezeném množství zaparkovat v areálu JMJ Staré Splavy. Prosím rezervujte si místo u Michala Kotka na emailu: michal.kotek@gmail.com.

PARKOVÁNÍ

Auta je možné zaparkovat v areálu JMJ Staré Splavy. Kapacita je omezena. Dále využijte místa před areálem v obci Staré Splavy.

STRAVOVÁNÍ

Během závodu se můžete opět těšit na občerstvení z Pivovaru Hostivar a v sobotu večer na společnou večeři. Přímo v areálu jachtklubu bude fungovat po celou dobu restaurace, kde se bude možné během dne stravovat individuálně. Navíc je možné, zde objednat snídaně formou švédského stolu.